Yealink PA20
Yealink MeetingBar A10-010
- SKU:
- A10-010
- EAN:
- 6938818312418
De Yealink MeetingBar A10 is een compacte all-in-one videobar, speciaal ontwikkeld voor kleine vergaderruimtes, focus rooms en het thuiskantoor. In één slank apparaat zitten een 4K-camera, een 8-microfoonarray en een luidspreker verwerkt, zodat u zonder aparte componenten en ingewikkelde bekabeling binnen enkele minuten kunt vergaderen.
Dankzij native ondersteuning voor Microsoft Teams Rooms en Zoom Rooms, aangevuld met een volwaardige BYOD/device mode, sluit de MeetingBar A10 aan op de manier van werken die u al gewend bent. Start vandaag in device mode en schakel later zonder extra investering over naar een natieve Teams- of Zoom-ervaring.
Binnen enkele minuten vergaderklaar
Bevestigen
Klem de MeetingBar A10 op uw monitor of tv, of monteer hem op een wand of bureau.
Aansluiten
Eén HDMI-kabel naar uw beeldscherm en de voeding erin: de A10 is direct operationeel.
Vergaderen
Start direct in Microsoft Teams, Zoom of via BYOD/device mode vanaf uw eigen laptop.
Waarom de Yealink MeetingBar A10
4K camera met 120° beeldhoek
De 8MP-camera legt de hele ruimte scherp en in natuurlijke kleuren vast, zelfs in de kleinste vergaderruimte.
AI Auto Framing & Speaker Tracking
Alle aanwezigen worden automatisch en soepel in beeld gebracht; bij het spreken wordt automatisch ingezoomd op de spreker.
Heldere, storingsvrije audio
8 MEMS-microfoons, een 5W luidspreker en Yealink Noise Proof Technology zorgen voor full-duplex gesprekken zonder ruis of echo.
Draadloos delen met de PA20
Met de optionele PA20-presentatiepod deelt u met één druk op de knop draadloos uw laptopscherm in 4K, dankzij Wi-Fi 6 en hardwarematige encoding, zonder software of installatie.
Multi-platform, toekomstbestendig
Werkt native met Microsoft Teams Rooms en Zoom Rooms, en via BYOD met vrijwel elk ander videobelplatform.
Beheer op afstand
Via Yealink Management Cloud Service (YMCS) monitort en beheert u meerdere apparaten centraal, over de lucht.
Toepassing in de praktijk
Thuiskantoor & phone room
Gemonteerd op een monitor is de A10 ideaal voor de thuiswerkplek of een individuele belcel: professionele videokwaliteit zonder een bureau vol apparatuur.
Huddle room & kleine vergaderruimte
Aan de wand of op een tv gemonteerd bedient de A10 kleine overlegruimtes tot circa 5 personen, met dezelfde eenvoud van installatie.
Specificaties in het kort
Bekijk het tabblad Specificaties hieronder voor het volledige technische overzicht.
Veelgestelde vragen
Werkt de MeetingBar A10 met zowel Microsoft Teams als Zoom? ▾
Ja. De A10 ondersteunt Microsoft Teams Rooms en Zoom Rooms native op Android, en via BYOD/device mode ook vrijwel elk ander videobelplatform, zoals Google Meet.
Kan ik draadloos content delen met de A10? ▾
Ja, met de optionele PA20-presentatiepod deelt u uw laptopscherm draadloos in 4K via Wi-Fi 6, zonder software of configuratie. Bedraad delen via USB-C is eveneens mogelijk.
Voor hoeveel personen is de MeetingBar A10 geschikt? ▾
De A10 is ontworpen voor 1 tot 5 personen en past daarmee perfect bij een thuiskantoor, phone room of huddle room. Voor grotere ruimtes adviseren wij de Yealink MeetingBar A20 of A30.
Twijfelt u of de MeetingBar A10 past bij uw ruimte? Kom langs in onze showroom in Ridderkerk voor een demonstratie, of laat het apparaat installeren door ons eigen montageteam. Bekijk ook het volledige aanbod Yealink videoconferentie-oplossingen. Op de MeetingBar A10 geldt de standaard Yealink-fabrieksgarantie van 2 jaar.