Touchscreens met Teams Rooms
Stel een vraag over het product
Deze MAXHUB XBoard-schermen worden geleverd als Microsoft Teams Rooms-apparaat. Het scherm start op in de Teams-omgeving die uw collega's al kennen: de agenda staat klaar, de vergadering begint met één druk op de knop en het beheer loopt via het Teams admin center. Geen losse laptop, geen kabels zoeken, geen uitleg vooraf.
Vergadering met één druk
De agenda van de ruimte staat op het scherm. Deelnemen kan direct, zonder inloggen of instellen.
Camera en microfoon ingebouwd
Alles zit in één apparaat. U hoeft geen losse camerabar, speakerphone of microfoons aan te schaffen en te bekabelen.
Centraal beheer
Instellingen, updates en het overzicht van uw ruimtes regelt u vanuit het Teams admin center, samen met uw overige Teams-apparaten.
Passend bij de ruimte
Van kleine overlegruimte tot grote vergaderzaal: kies het formaat dat past bij de afmetingen en het aantal deelnemers, tot en met de ultrawide van 92 inch.
Beschikbaar van 55 tot 92 inch. Wilt u liever een scherm waarop u zelf software installeert, kijk dan bij MAXHUB touchscreens met Windows. Meer weten over de inrichting van een complete vergaderruimte? Zie onze pagina vergaderen of kom langs in de showroom in Ridderkerk.